• Začiatok riadneho vyučovania od 9.9.2024

• 6. 9. 2024
      • Vážení rodičia a žiaci, od pondelka 9.9. sa začína s vyučovaním vo všetkých umeleckých odboroch.

V prípade, že ešte nepoznáte rozvrh hodín, kontaktujte prosím vašich triednych učiteľov.

Predpisy platieb školného Vám budú zasielané prostredníctvom mailu a edupage od 16.09.

Školné od septembra 2024 je určené VZN č.1/2024 mesta Kremnice

• Darček pre našich žiakov od Múzea mincí a medailí

• 28. 6. 2024
      • Ako darček na začiatok letných prázdnin pozývame všetkých našich žiakov ZUŠ na koncerty v rámci One Day Jazz Festival 2024.

Koncert_One_Day_Jazz_Festival_Kremnica_4.7.2024_info_web.pdf

Vo štvrtok 4. júla 2024 sa One Day Jazz Festival 2024 presunie na Mestský hrad v Kremnici.
        Kremnica hostí festival piatykrát v jeho histórii. V čase od 18:00 h sa môžete tešiť na tri koncerty.
        Hlavným hudobným hosťom tohtoročného podujatia v Kremnici bude svetová jazzová legenda
        Gonzalo Rubalcaba, nositeľ niekoľkých cien Grammy.

Program podujatia:
        18:00 h WoodPack Brothers, hosť Kristína Mihaľová

(Kostol sv. Kataríny)

19:00 h Krajňák / Griglák / Valihora Trio, hosť Kristína Mihaľová & Alan Bartuš (hlavný

open stage na nádvorí mestského hradu)

20:00 h Gonzalo Rubalcaba Trio / USA

(hlavný open stage na nádvorí mestského hradu)

V prípade záujmu o voľný vstup prosím kontaktujte:

Mgr. MIRIAM KOSTRIANOVÚ

miriam.kostrianova@nbs.sk

• Oblečenie v budove školy

• 26. 6. 2024
      • Milí rodičia a žiaci,

nakoľko sa tento týždeň končí školský rok a deti si prídu prevziať koncoročné vysvedčenie,

žiadame Vás, aby ste si prevzali aj oblečenie a obuv svojich deti, ktoré si v priestoroch našej školy zabudli. Veľa vecí majú tiež pani učiteľky z tanečného odboru, takže treba kontaktovať priamo ich. Rokmi sa nám tu vytvárajú skládky nechceneho oblečenia a obuvi. V prípade, že sa o veci nik neprihlási, budú vypratané z budovy.

• Dukátik v Bulharsku

• 21. 6. 2024
      • Tento týždeň naši mladí z DFS Dukátik reprezentovali našu školu, mesto a aj Slovensko na medzinárodnom festivale v Bulharsku. Tešíme sa, že všetko prebehlo podľa plánu a želáme im šťastný návrat domov.

Sme na vás hrdí

• Oznam školné

• 11. 6. 2024
      • Vážení rodičia a žiaci, v linku nižšie Vám posielam návrh všeobecne záväzného nariadenia (VZN) mesta Kremnice, ktorý môžete pripomienkovať do 25.6.2024. Novým VZN sa bude od septembra zvyšovať školné v ZUŠ na úroveň, ktorá čiastočne zníži deficit spôsobovaný nedostatočným nastavením financovania ZUŠ zo strany štátu.

• 10. 6. 2024
      • Na celoslovenskej súťaži v hre na bicích nástrojoch sa náš mladý bicista Viktor Andrej Ťahún umiestnil v niekoľkých kategóriách v zlatom, striebornom a bronzovom pásme. Gratulujeme aj jeho pedagógovi Petrovi Bazelidesovi.

Tešíme sa z úspechov

• 10. 6. 2024
      • Na regionálnej akordeónovej súťaži v Novej Bani sa naši mladí akordeonisti : Sofia Kováčová umiestnila na 1. mieste, František Kmeť umiestnil na 2.mieste, Lukáš Mališ umiestnil na 3.mieste a Ľubomír Kantárik umiestnil na 3. mieste. Srdečne gratulujeme aj ich pedagógom Mariane Petríkovej DiS.art. a Mgr.art. Marekovi Žufkovi.

• 4. 6. 2024
      • Na 2. ročníku celoslovenskej súťaži detských a mládežníckych kapiel v Slovenskom Grobe sa naša mladá kapela "Cez okno" umiestnila v bronzovom pásme. Gratulujeme aj ich pedagógovi Marošovi Vojtkovi DiS.art.

• 4. 6. 2024
      • Na 2. ročníku gitarovej súťaže v hre na klasickej gitare "Pinkstrinks" sa náš mladý gitarista Rafael Galko umiestnil v 1. kategórii v zlatom pásme. Gratulujeme aj jeho pedagogičke Mgr. Kláre Štroffekovej.

• 4. 6. 2024
      • Na klavírnej súťaži "Banskoštiavnické kladivká 2024" sa náš mladý klavirista Nikole Laurent Schifres umiestnil v prvej kategórii v striebornom pásme. Gratulujeme aj jeho pedagogičke Mgr. Dane Kravecovej.

• Sponzori a partneri