• Video záznam našich úspešných tanečníčok z regionálnej súťaže "Deň tanca"

• 25. 3. 2024
        • Pedagóg: Marianna Májiková DiS.art.

Choreografie: Marianna Májiková DiS.art.

"Predškoláci":

Bazhaykin Emil, Filandová Zoja, Chrienová Zora, Kováčová Šárka, Králiková Alžbeta, Kuniaková Olivia, Oláhová Regina, Pavlíkovská Olivia, Rafaelisová Sára, Žufková Sofia, Žufková Viktória

"Polárny expres":

Kapustova Nina, Chlapovičová Rebeka, Debnáriková Rebeka, Lichnerová Timea, Krajčovičová Ela, Prihodova Nina, Mojžišková Timea, Václavová Nina, Berger Roxana, Debnáriková Rebeka

"Alibaba a zbojníci":

Sekajová Eliška, Burianová Viktória, Medňanská Liliana, Wagnerová Zoe, Tiralová Katarína, Gáfriková Zoe

"F1" a "Myši":

Weissová Viktória, Fronková Monika, Weissová Andrea, Sekajová Kristína, Wagnerová Alexandra, Krátka Katka, Říhová Sofia, Marková Nina, Balážová Ema, Wagnerová Martina, Wagnerová Zuzana, Říhová Laura, Weissová Adriana

• Gratulujeme našim úspešným divadelníkom

• 20. 3. 2024
        • Na regionálnej súťažnej prehliadke Melekova divadelná Nová Baňa získali naši mladí herci z  DDS Zrkadlo druhé miesto a v kategórii neprofesionálneho divadla získal Jozef Bajnok s monodrámou "Meno neni podstatné" 1. miesto s nomináciou na krajskú prehliadku a cenu za najlepší mužský herecký výkon. Pedagogicky ich pripravuje pán učiteľ Mgr.art. Peter Luptovský.

Srdečne gratulujeme

• Gratulujeme našim mladým výtvarníkom

• 11. 3. 2024
        • Srdečne gratulujeme našim 4 mladým výtvarníkom a ich pedagógom PaedDr. Zuzane Hufkovej Bódiovej a Mgr. Dáriusovi Bónovi za víťazstvo a postup do celoslovenského kola výtvarnej súťaže "Vesmír očami detí"

Výsledková listina:
          Meno a priezvisko   Názov práce
          Bruno Baláž            Vesmír 3
          Juraj Cinkanič         Vesmír 1
          Lili Reitterová          Vesmír 2
          Karolína Šimková   Vesmír 4

• Pozvánka do divadla

• 11. 3. 2024
        • Zajtra 12.03. o 18:00 v MsKS Kremnica Vás pozývame na divadelné predstavenie s názvom

"Meno neni podstatné" v produkcii našich dospelých hercov a v réžii pána učiteľa Mgr.art. Petra Luptovského.

Trailer k hre

• Gratulujeme našim "Enlinkám"

• 7. 3. 2024
        • V utorok 05.03. v Pohronskom osvetovom stredisku v Žiari nad Hronom sa uskutočnila regionálna postupová tanečná súťaž, na ktorej sa zúčastnilo 5 tanečných skupín z nášho tanečného súboru "Enlin". Naše tanečníčky obsadili vynikajúce 1x strieborné a 4x zlaté postupové pásmo, ktoré ich nominovalo do krajského kola.

Veľká gratulácia patrí našim mladým talentom a predovšetkých pani učiteľke Marianne Májikovej DiS.art., ktorá svojich zverencov pripravovala aj počas jarných prázdnin a víkendov.